Ceník

VEDENÉ TRÉNINKY

Uvědomujeme si, že nejsme nejlevnější, ale je to proto, že Ti chceme poskytnout maximální péči. Proto jsou na našich trénincích snížené kapacity a trenér Ti může věnovat dostatek pozornosti.

PF MOTIVAČNÍ SYSTÉM BALÍČKŮ

Balíčky jsme vymysleli tak, aby Tě co nejvíce motivovaly dlouhodobě a pravidelně cvičit! Pak teprve totiž poznáš ty blahodárné účinky a dosáhneš svých cílů.

Můžeš si vybrat, jestli chceš navštěvovat PROFITKO 2x anebo 3x týdně. Pro dosažení optimálních výsledků doporučujeme trénink 3x týdně. Kdo by to chtěl vzít víc “zlehka”, zpozoruje na sobě změny i při frekvenci 2x týdně.

A aby motivace byla dostatečně silná, cena se odvíjí od toho, jak často a jak pravidelně budeš PF navštěvovat. Pokud se do toho vrhneš odhodlaně na celý půl rok, jednotlivý vstup Tě vyjde podstatně levněji než v případě jednoho měsíčního balíčku.

Částky víceměsíčních balíčků se dají rozložit na pravidelné měsíční platby. Není tedy nutné celou částku platit najednou (nutno řešit osobně). Navíc u víceměsíčních balíčků je možnost pozastavení balíčku na 7 dní, což můžeš učinit prostřednictvím rezervačního systému nebo osobně v Profitku. Platnost Tvého balíčku se o týden prodlouží.

Bojíš se, že nebudeš moci pokaždé 3x nebo 2x v týdnu? Nic se neděje. Celý systém funguje tak, že se na Tvůj online účet připíšou všechny zaplacené vstupy dohromady a Ty s nimi pak můžeš nakládat, jak jen uznáš za vhodné. Hned si to vysvětlíme na příkladu:

Zvolíš si, že chceš chodit 3x týdně a rovnou zvolíš balíček na půl roku, jelikož je nejvýhodnější. Na Tvůj účet se tedy připíšou všechny vstupy na celý půlrok. Bude to tedy (3x4x6=72) 72 vstupů s platností na půl roku. Teď je jen na Tobě jestli budeš chodit každý den a vstupy Ti dojdou dříve než za půl roku anebo si vše pravidelně rozvrhneš (což samozřejmě doporučujeme).

Předplacená doba 2x týdně 3x týdně
1 měsíc 165 Kč za trénink
1320 Kč
160 Kč za trénink
1920 Kč
2 měsíce 145 KČ za trénink
2320 Kč
140 KČ za trénink
3360 Kč
3 měsíce 125 Kč za trénink
3000 Kč
120 Kč za trénink
4320 Kč
6 měsíců 110 Kč za trénink
5280 Kč
105 Kč za trénink
7560 Kč

PF ČLENSTVÍ

Pokud ti motivace nechybí a chceš víc, máme tu řešení i pro Tebe!

Můžeš chodit, jak jen chceš…třeba i dvakrát denně. Nárok na privátní skříňku. Ionťák ke každému tréninku zdarma.

Výrazná sleva na všechny PF semináře (a že jich je naplánováno…). 2x za rok lze členství na týden bez uvedení důvodu pozastavit (třeba když jedeš na dovolenou), což můžeš učinit prostřednictvím rezervačního systému nebo osobně v Profitku a v dalším měsíci zaplatíš jen poměrnou cenu členství Věrnostní program (Z každého tréninku na který dorazíš, se ti na účet připíše kredit. Nasbírané kredity budeš moci následně utratit např. na baru anebo za merch).

1500 Kč mesíčně od 50 Kč za trénink

PF členství se sjednává na dobu neurčitou. Výpovědní lhůta je jeden kalendářní měsíc. Sjednat se dá pouze osobně na recepci v Profitko training center.

PF START

Teprve s námi začínáš a ještě nevíš kolikrát budeš zvládat tréninky, takže nevíš jaký balíček zvolit anebo jestli se Ti vyplatí členství?

Máme pro Tebe speciální permanentku na 10 vstupů s platností na 3 měsíce. Budeš mít tedy spoustu času na to, aby sis vše vyzkoušel a v klidu promyslel.

Tuto permanentku lze koupit pouze jednou a to po použití prvního vstupu zdarma.

10 VSTUPOVKA 140 Kč za trénink (1 400 Kč)

PF OPEN

Časově neomezený vstup dle aktuálního rovrhu, bez dohledu trenéra.

JEDNORÁZOVÝ VSTUP 100 Kč
5 VSTUPOVKA 90 Kč za trénink (450 Kč)
10 VSTUPOVKA 70 Kč za trénink (700 Kč)

OSOBNÍ TRÉNINK

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK NA MÍRU POD VEDENÍM TRENÉRA Délka jednoho tréninku je 60 min. Cena zahrnuje vstup. od 450 Kč
SOUKROMÝ SKUPINOVÝ TRÉNINK SESTAVENÝ A VEDENÝ TRENÉREM Sportovní kluby, firmy, páry. Délka tréninku je 60 min. individuálně

Příjímáme benefity

Rozvrh

Co dál po prvním tréninku?

Všechno Tě bolí? Žádný strachy, zažili jsme to všichni. Teď Tě čeká adaptační období, kdy si tělo bude postupně zvykat na zátěž a možná nebudeš zvládat chodit úplně pravidelně. Proto pro nováčky nabízíme desetivstupovou permanentku, kterou můžeš čerpat až tři měsíce. V tuhle chvíli je hlavní to vydržet a nevzdat to. Regenerace namožených svalů bude trénink od tréninku lepší, tomu můžeš věřit. A jakmile permanentku vychodíš, už budeš mít lepší představu o tom, jakým směrem chceš jít dál a jak často budeš chtít trénovat. Podle toho si pak zvolíš takový balíček, který Ti bude vyhovovat.

Kde nás najdete?

V samotném centru Liberce s parkováním přímo u gymu.