O ProFitku

Jsme nejdéle fungující na CrossFit zaměřený gym v Liberci. A proto víme, co děláme a dokážeme naše zkušenosti obrátit ve Tvůj prospěch.

Naše filosofie

Jde nám o to, aby u nás byl klient spokojen a cítil náležitou péči a zájem. Nechceme být jen další anonymní fitko, kde ani nevědí, jak se jmenuješ. I proto si u nás hned od začátku tykáme.

Rozhodli jsme se jít cestou kvality, ne kvantity! Díky tomu jsme schopni respektovat individualitu každého klienta a reagovat na aktuální stav každého zvlášť. Proto je na našich lekcích kapacita záměrně nižší, než bývá zvykem jinde, aby se Ti trenér i při skupinovém tréninku mohl dostatečně věnovat. Ačkoliv by naše prostory a široké vybavení umožňovaly mít kapacity pro tréninky vyšší, vnímáme jako zásadní nejen zábavu a motivaci, kterou trénink ve skupině přináší, ale i bezpečnost a funkčnost pohybu, na kterou trenér musí dohlédnout.

Chceme, abychom si byli vzájemně parťáky. Buďme k sobě upřímní. Trenéři tu nejsou jen od toho, aby Tě honili k lepším výkonům. Jsme tu především proto, abychom Ti pomohli. Měl jsi dneska špatný den? Máš nějaké drobné zranění? Bolí tě něco z minulého tréninku? To všechno jsou podstatné okolnosti, neboj se nám je před tréninkem říct, ukážeme ti, jak cviky modifikovat a na co si dávat pozor.

Komplexní přístup je v Profitku norma! U nás to tréninkem nekončí. Vzdělávací semináře, individuální poradna, výživové poradenství a spolupráce s ortopedy, fyzioterapeuty a maséry. Rádi Ti ve všem poradíme.

Jak se k nám dostanete?

Rozvrh

Kde nás najdete?

V samotném centru Liberce s parkováním přímo u gymu.